Szabó László, dr.
A hirdetés tudománya
(Bp.) (Athenaeum ny.)75. árverés / 609.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
67753
120p. Gazdagon illusztrált.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Több helyen tintás aláhúzásokkal.