Szabó Oreszt, dr.
A magyar oroszokról. (Ruthének.)
Bp. Franklin.)118. árverés / 372.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
79707
300+(2)p.+10t. (Nemzetiségi ismertető könyvtár. I.)
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérüléssel.