Szádeczky Lajos, dr.
Erdély és Mihály vajda története 1595-1601. Oklevéltárral.
1893 Temesvár Csanád-egyházmegyei ny66. árverés / 539.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
67377
(2)+V+(3)+612p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. LVIII. kötet.)
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Festett lapszélekkel.