Szalay Ágoston

Négyszáz magyar levél a XVI. századból. 1504-1560. Közli ---.

Pest Eggenberger - Geibel [stb

134. árverés / 396.

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Leütési ár: 12 000 Ft
58979

Hozzá: Deák Farkas: Magyar hölgyek levelei. 499 darab. 1515-1709. Közli: ---. Bp., 1879. MTA. (8)+XVI+464p. (Magyar leveles tár. Második kötet.)

XX+432p+IXt. (Magyar leveles tár. Első kötet.)
Az első darab aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, a második modern vászonkötésben. Utóbbi eredeti borítója felragasztva.