Szalay József A mű címe Városaink a tizenharmadik században 1878 Bp, Kocsi Sándor. (VIII)+168p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. 65. árverés / 481. Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 1 200 Ft Kedvencekhez ad