Szarvady, (Frigyes) Friedrich
Der Suezkanal. Mit zwei Karten.
1859 Leipzig Brockhaus66. árverés / 541.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
61875
XI+(1)+199+(1)p.+2 kihajt. térk. (ebből egy színes)
Kopott, korabeli félvászon-kötésben.