Szász Irén
Kicsinyeknek nagy dolgokról. Mesék.
Bp. Légrády testvérek106. árverés / 238.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
76777
53+(3)p. Szövegközti rajzokkal.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.