Szász Károly
Bölcs Salamon. Bibliai dráma négy felvonásban.
1889 Bp. Franklin-Társulat122. árverés / 403.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
81133
IV+142p. Első kiadás. Dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). Aranymetszéssel díszítve. Szüry: 4135.