Szász Károly
Uti tárcza. A vissza-tért.
1890 Bp Franklin146. árverés / 473.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
59032
Painted, gilt, original cloth.
154p. Első kiadás. Dedikált példány.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.