Szász Károly
1890 Bp, Franklin 154p. Első kiadás. Dedikált példány. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.
146. árverés / 473.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 3 000 Ft
Uti tárcza. A vissza-tért.
angol szoveg
Painted, gilt, original cloth.