Szász Zoltán
Magyarság és zsidóság
Bp. Szekulesz Imre és Társa102. árverés / 183.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
75957
260p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.