Szász Zoltán
Magyarság és zsidóság
Bp. Szekulesz Imre és Társa110. árverés / 128.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
76738
260p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.