Szászy István, dr.
Az államok közötti utódlás elmélete. Nemzetközi jogi tanulmány.
1928 Bp. Grill Károly128. árverés / 374.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
83191
X+719p. Dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.