Szathmáry Károly, P(éterfalvi)
1884 Szilágy-Somlyó, Nyomda-Rt. 262+(4)p. Korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. Szüry: 4164.
124. árverés / 140.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 22 000 Ft
Emlékeim
A szerző író, a szabadságharc idején főhadnagyként egy utászszázadnál szolgált. A borítón 1886-os évszám szerepel.