Szathmáry Károly, p(éterfalvi)
A Gyulafehérvár-nagyenyedi Bethlen-Főtanoda története
1868 Nagy-Enyed (Bécs) (Holzhausen Adolf ny.)149. árverés / 95.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
98852
Gilt, original cloth.
XIII+(2)+352+(2)p.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.