Szathmáry Róbert, dr.
(Tíz tanulmány)
(Bp. Hungária ny.)132. árverés / 450.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
92520
A szerző detektívfelügyelő volt, bűnügyi témájú írásai a Magyar Rendőr folyóirat különlenyomataiként jelentek meg. Az első darab címlapján a szerző dedikációja olvasható.
Worn, contemporary cloth, spine slightly damaged. Original covers bound inside.
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borítók bekötve.