Szávay Gyula
Győr. Monografia a város jelenkoráról a történelmi idők érintésével.
1896 Győr ("Pannonia"-ny.)154. árverés / 374.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
100124
A mű második része (293-483p.) a város 1848-49-es szerepét, illetve eseményeit írja le. A tervezett folytatás nem jelent meg.
Richly gilt, original cloth.
483+(1)p.+7t. (2 kihajt.)+1 kihajt. mell. Gazdagon illusztrált. A megrendelési felhívás a kötetbe helyezve.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.