Szávay Gyula
Győr. Monografia a város jelenkoráról a történelmi idők érintésével.
1896 Győr ("Pannonia"-ny.)75. árverés / 615.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
67588
A mű második része (293-483p.) a város 1848-49-es szerepét, illetve eseményeit írja le. A tervezett további két rész nem jelent meg.
483+(1)p.+7t. (2 kihajt.)+1 kihajt. mell. Gazdagon illusztrált. A megrendelési felhívás a kötetbe helyezve.
Enyhén sérült gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben.