Széchenyi emlékkönyv. MDCCCLXI. Szerk.: Rácz Miklós -- Veress Károly.
1861 Kecskeméten Szilády K63. árverés / 358.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
60392
XVI+164+((4)p. A szerk. által Szilágyi Sándornak dedikált példány.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve. A címlapon Szilágyi Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. Szentkirályi: 31.46; Szüry: 3719.