Széchenyi István, gróf
Magyar játékszinrül
1832 Pesten Landerer77. árverés / 156.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 48 000 FtAzonosító
69014
A példányok egy részében található kék lapocska -- melyen Széchenyi a mű németre fordítását nem javasolja -- hiányzik, maga a mű teljes.
(2)+94p. Első kiadás.
Korabeli, aranyozott gerincű, kopottas félbőr-kötésben. Contemporary worn half leather, spine gilt. Szentkirályi: 119.