Széchenyi István, gr(óf)
Önismeret. (Döblingi kézirataiból.)
1875 Bp. Athenaeum108. árverés / 265.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
77430
(4)+252p. Első kiadás.
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Szentkirályi: 306.