Széchenyi István, gr(óf)
Önismeret. (Döblingi kézirataiból.)
1875 Bp. Athenaeum78. árverés / 287.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
69326
(4)+252p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szentkirályi: 306.