Széchenyi István, gr(óf)
Politikai programm töredékek. 1847.
1847 Pesten Trattner-Károlyi134. árverés / 405.
Kikiáltási ár: 40 000 FtAzonosító
92772
Slightly worn, contemporary half leather. Spine slightly damaged.
(6)+168p. Első kiadás.
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli félbőr-kötésben.