Széchenyi István, gr(óf)
Politikai programm töredékek. 1847.
1847 Pesten Trattner-Károlyi60. árverés / 317.
68809
(6)+168p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szentkirályi: 138.; Szüry: 4209.