Széchenyi István, gr(óf)
Politikai programm töredékek. 1847.
1847 Pesten Trattner-Károlyi87. árverés / 321.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 50 000 FtAzonosító
72009
(6)+168p. Első kiadás.
XX. század eleji, aranyozott bőrkötésben. Festett lapszélekkel, márványozott előzéklapokkal. A gerincen két apró kopásfolttal, ettől eltekintve nagyon szép példány. Szentkirályi: 138.; Szüry: 4209.