Széchenyi István, gróf
Véleményes jelentés a tiszaszabályozási ügy fejlődésérül
1848 (Pozsonyban Belnay örökösei.)157. árverés / 153.
Kikiáltási ár: 80 000 FtAzonosító
101150
A Széchenyi neve alatt megjelent művet munkatársa, Kovács Lajos írta Clark Ádám és mások közreműködésével. A könyv a Tisza-szabályozás addigi eredményeiről számol be és a szükséges intézkedésekre tesz javaslatot.
Modern half leather. Spine gilt.
(2)+70p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, modern félbőr-kötésben.