Széchenyi István, gróf

Véleményes jelentés a tiszaszabályozási ügy fejlődésérül

1848 (Pozsonyban Belnay örökösei.)

77. árverés / 161.

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Leütési ár: 55 000 Ft
69282

A Széchenyi neve alatt megjelent művet munkatársa, Kovács Lajos írta Clark Ádám és mások közreműködésével. A könyv a Tisza-szabályozás eddigi eredményeiről számol be és a szükséges intézkedésekre tesz javaslatot.

(2)+70p. Első kiadás.
Későbbi félvászon-kötésben. Later half cloth binding. Szentkirályi: 139.