Széchenyi István, gróf
Véleményes jelentés a tiszaszabályozási ügy fejlődésérül
1848 (Pozsonyban Belnay örökösei.)77. árverés / 161.
Kikiáltási ár: 35 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
69282
A Széchenyi neve alatt megjelent művet munkatársa, Kovács Lajos írta Clark Ádám és mások közreműködésével. A könyv a Tisza-szabályozás eddigi eredményeiről számol be és a szükséges intézkedésekre tesz javaslatot.
(2)+70p. Első kiadás.
Későbbi félvászon-kötésben. Later half cloth binding. Szentkirályi: 139.