Széfeddin Sefket bey
A hét vár országa
Bp. Stádium134. árverés / 99.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 600 FtAzonosító
92853
Worn, original half cloth.
236p.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.