Széfeddin Sefket bey A mű címe A hét vár országa Bp., Stádium 236p. Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. 134. árverés / 99. Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 600 Ft Kedvencekhez ad Worn, original half cloth.