Szeghalmy Gyula
Dunántúli vármegyék
1938 Bp. (Sárik Gy. és G. ny.)Első nap, 148. árverés / 438.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
98031
Restored, original cloth.
760p.+31t.
Restaurált, kiadói vászonkötésben.