Székelyföld irásban és képben. Szerk.: Dávid József. 1941 Bp. Élet ny 76. árverés / 172. Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 8 000 Ft Azonosító 68450 373+(2)+197+(2)p.+16t. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.