Szekfű Gyula
Állam és nemzet. Tanulmányok a nemzetiségi kérdésről.
1942 Bp. Magyar Szemle Társ64. árverés / 544.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
68254
372+(2)p. (A Magyar Szemle könyvei XVII.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.