Szekfű Gyula
Mit vétettem én? -- Ki gyalázta Rákóczit?
Bp. Dick Manó122. árverés / 419.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 800 FtAzonosító
81121
165+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.