Szekula Teréz A mű címe Szegedi uj szakácskönyv 1907 Szeged, Endrényi Lajos 300p. Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Éliás -- Szántó: 0 102. árverés / 133. Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 Ft Kedvencekhez ad