Szemere Bertalan
Naplóm. Számüzetésében irta ---. I-II. kötet.
1869 Pest Ráth Mór128. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
83066
VI+352p.; 365p. (--- összegyüjtött munkái. 1-2.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 4245.