Szemere Bertalan
Utazás külföldön. I-II. kötet.
1840 Budapest Magy. Kir. Egyetem132. árverés / 530.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
92017
20th century half-cloth, spine gilt.
(8)+297+(3)p; (2)+325+(4)p+1 kihajt. mell. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, XX. századi félvászon-kötésben. A második kötet levelei enyhén vízfoltosak.