Szemere Bertalan
Utazás külföldön. Második bővített kiadás. I-II. köt [egybekötve].
1845 Pest Geibel124. árverés / 438.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
81788
2t. (címkép+díszcímlap)+(8)+280+(4)p.; 2t.+289+(7)p.+1 kihajt. mell. Mindkét kötet címlapján metszetvignetta.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az első kötet címlapján több folttal.