Szendrei János, dr.
A magyar viselet történeti fejlődése
1905 Bp. MTA64. árverés / 548.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
68255
223p.+6t. (5 színes, 2 kihajt.) Szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. A címlapja koszos.