Szendrei János, dr.
Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-V. kötet.
Miskolcz (Forster ny. -- Stephaneum ny.)64. árverés / 549.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
62724
1t. (kétoldalas)+435+(1)p.+3 térk. (2 kihajt., 1 kétoldalas)+2t.; (12)+733+(1)p.+5t. (1 színes); VII+602p.
Aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben, az első és harmadik kötet eredeti borítója bekötve. Néhány helyen tintával aláhúzva.