Szent János mennyei jelenésekről való könyve. Márffy Ödön kőrajzaival.
Bp. (Gyoma Amicus (Kner ny.)106. árverés / 206.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
76938
46+(2)p.+5t. (eredeti kőnyomatok) Számozott (190./101-200) példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.323/B.