Szenteleky Kornél
Isola Bella. Regény.
1931 Kolozsvár ESzC132. árverés / 87.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
92250
Original half leather, spine slightly worn.
139+(2)+VIIp. Számozott (71./?), előfizetői példány.
Enyhén kopottas gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel.