Szentes. Mindszent. Bp M.V.M. Kiadóhiv. 65. árverés / 493. Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 000 Ft Azonosító 62861 366p.(Magyar városok monografiája. III.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.