Szentpáli Janka
Budapestről Párisba. Útirajz.
1874 Bp. Athenaeum66. árverés / 546.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
63593
(2)+194p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Néhány levele enyhén sérült.