Szép Ernő
Bűneim
Bp. Athenaeum73. árverés / 323.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 800 FtAzonosító
66178
136p. Számozott (6./50.) és aláírt példány.
Kiadói, díszesen aranyozott, sérült gerincű félbőr-kötésben, védőtokban.