Szép Képekben Kis Világ Bp. Légrády 80. árverés / 296. Azonosító 70272 55+(1)p. Színes rajzokkal illusztrált, verses mesekönyv. Enyhén kopottas, rajzos, kiadói kartonkötésben. A gerince vászoncsíkkal megerősítve. A levelek alsó része enyhén foltos.