Szepes (Schütz) Béla
Hatvan hevesmegyei község története
1940 Bp (Rábaközi ny.)66. árverés / 548.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
63761
181+(2)p.+7t.
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben.