A szepesbélai cseppkőbarlang H.n. ny.n. 65. árverés / 495. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 Ft Azonosító 62840 12t. (fényképek) Aranyozott, kiadói vászonmappában, zsinórral megkötve.