A mű címe A szepesbélai cseppkőbarlang H.n., ny.n. 12t. (fényképek) Aranyozott, kiadói vászonmappában, zsinórral megkötve. 65. árverés / 495. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 Ft Kedvencekhez ad