Szerb Antal
A Pendragon-legenda
Bp. Franklin-Társulat137. árverés / 102.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 200 000 FtAzonosító
93863
Az első levélen ajánlással: "Révay Józsefnek, kedves szerkesztőmnek, 934. nov. 14. Szerb Antal". Révay 1928 és 1944 között volt a kiadó szerkesztője.
Inscribed copy. Worn original cloth. Spine restored.
280p. Első kiadás.
Javított gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben.