Szerb Antal
A Pendragon-legenda
Bp. Franklin-Társulat139. árverés / 181.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 38 000 FtAzonosító
94539
Gilt original cloth.
280p. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.