Szerb Antal
Utas és holdvilág
(Bp. Révai112. árverés / 293.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
78210
A művet az író barátja, Halász Gábor ismertette a Nyugat 1937/11. számában.
295+(2)p. Első kiadás.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.