Szerb Zsigmond, dr.
Éljen az élet! A gasztronómia regénye.
(Bp. Béta116. árverés / 139.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
79549
240p.
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. Éliás -- Szántó: 491.