Szigeti album. MDCCCLX. Kiadták Szilágyi István -- P. Szathmáry Károly.
1860 Pest Ráth75. árverés / 623.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
67612
(8)+324p.+2t. (kőnyomatok)
Enyhén sérült gerincű, korabeli, díszesen aranyozott, préselt vászonkötésben. Szüry: 4365.